FAQ

Przeczytaj najczęściej zadawane pytania

Zadaj pytanie

01
Czy jest możliwość grania w paintball w okularach korekcyjnych?
Oczywiście, że tak! Maska którą posiadamy na Naszych polach paintballowych to świetny Empire Helix Thermal i jest ona w pełni przystosowana do tego aby gracze z wadą wzroku mogli zagrać w okularach bez żadnych utrudnień. Jeśli masz taką możliwość to warto założyć soczewki jednak to już tylko kwestia własnego komfortu. Maska i okulary to mimo wszystko dobre rozwiązanie dlatego nie zastanawiaj się i Go2Paintball!
02
Od jakiego wieku można zagrać w paintball?
Nie ma ściśle ustalonej granicy wieku dla uczestników gry. Jednakże wszystkie osoby poniżej 18 roku życia zobowiązane są posiadać ze sobą podpisaną zgodę od rodzica bądź opiekuna prawnego (szablon do pobrania na Naszej stronie). Jedyną przeszkodą dla młodszych graczy może być strach przed oberwaniem kulką paintballową.
03
Ile potrwa taka impreza?
Nie mamy żadnych limitów czasowych. To ile potrwa rozgrywka zależy tylko i wyłącznie od Was i tego jaką intensywność gry będziecie preferowali. Średnio grupa grających osób spędza na polu od 1 godziny do nawet 4 godzin. Wszystko zależy od Was.
04
Czy paintball boli?
Oczywiście, że uderzenie kulką nie jest przyjemne ale w ferworze walki, jak pokazuje doświadczenie, rzadko kto odczuwa duży dyskomfort. To jest rozrywka i jeśli ból byłby duży to nikt by nie grał a jest zupełnie inaczej! Paintball jest bezpieczny! Dlatego wpadnij i przekonaj się na własnej skórze!
05
Jak się ubrać na imprezę paintballową?
Podstawa to porządne buty czyli takie które mają twardą podeszwę i najlepiej jak stabilizują kostkę. Reszta to kwestia komfortu cieplnego. My zapewniamy jednoczęściowy kombinezon i zalecamy pod niego zwykłą koszulkę i ewentualnie jeśli pogoda nie rozpieszcza to można założyć jakieś spodnie dresowe czy bluzę pod kombinezon.
06
Czy farba z kulek schodzi?
Oczywiście, że tak! Ta farba to zupełnie neutralny barwnik który schodzi po pierwszym praniu i nie jest on szkodliwy dla ludzi.
07
Ile kulek schodzi w trakcie gry?
Nie ma na to konkretnej recepty. Ilość kulek to kwestia gracza. Jeden zużyje w trakcie 3 godzin gry 200 kul a drugiemu 1000 kul będzie mało. Z reguły najlepszym rozwiązaniem jest 500 kul bo to taki standard. Zawsze jest możliwość dokupienia kulek na miejscu więc nikomu ich nie zabraknie!